Український фристайлист Абраменко відкрив сезон перемогою на етапі кубка Європи

Український фристайлист Абраменко відкрив сезон перемогою на етапі кубка Європи Фото: Олександр Абраменко (facebook.com/aleksandr.abramenko.3)

Це перший старт для Олександра після важкої травми

Український фристайлист Олександр Абраменко виграв перший старт в олімпійському сезоні - на етапі Кубка Європи в фінської Руці. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Перемогу йому принесли 233.10 бала в дисципліні "лижна акробатика". Він на 4.48 пункту випередив срібного призера канадця Олівера Рочона і на дев'ять - бронзового призера росіянина Станіслава Нікітіна.

Зазначається, що це перший старт для Абраменко за рік, який пропустив весь минулий сезон через важку травму коліна. Тепер Абраменко з командою відправляється до Пекіна, де 16 грудня відбудеться перший етап Кубка світу з лижної акробатики.

Олександр Абраменко в сезоні 2015-2016 став володарем малого Кришталевого глобуса з лижної акробатики.

Нагадаємо, українська біатлоніста Юлія Джима принесла Україні першу медаль нового біатлонного сезону. Вона фінішувала третьою в індивідуальній гонці на 15 км на етапі Кубка світу в шведському Естерсунді.