Український біатлоніст Сємаков показав найкращий результат у кар'єрі

Український біатлоніст Сємаков показав найкращий результат у кар'єрі Фото: Володимир Сємаков (Kostya Klymenko/biathlon.com.ua)

Українець фінішував 12 у спринті

Український біатлоніст Володимир Сємаков показав свій найкращий результат в кар'єрі. Про це повідомляє biathlon.com.ua.

Українець показав 12 результат у спринтерській гонці (10 км) в рамках шостого етапу Кубка світу з біатлону, який відбувся в італійському Антхольці. До цього найкращим результатом Сємакова було 13 місце в одиночних гонках.

Решта українських біатлоністів в підсумковому протоколі розмістилися в наступному порядку: Дмитро Підручний з трьома незакритими мішенями фінішував з 44 результатом, Артем Прима (4 промахи) посів 83 місце, Артем Тищенко (2) - 85 і Руслан Ткаленко (4) - 88 серед 107 учасників.

Останні три достроково завершили виступи в Італії, оскільки не відібрались у персьют і не зможуть виступити в мас-старті.

А переможцем спринту став норвежець Йоханнес Бьо, другий час показав француз Мартен Фуркад, третім став німець Арнд Пайффер.