Український біатлоніст Підручний потрапив в топ-6 гонки переслідування

Український біатлоніст Підручний потрапив в топ-6 гонки переслідування Фото: Дмитро Підручний (noc-ukr.org)

Капітан чоловічої збірної України промахнувся лише на останній стрільбі

Український біатлоніст Дмитро Підручний фінішував на шостому місці в гонці переслідування на третьому етапі Кубка світу в чеському Нове-Місце. Про це повідомляється в Twitter змагань.

Капітан чоловічої збірної України стартував 19 і в результаті піднявся на 13 позицій, промахнувшись лише раз на останній стрільбі.

Кращий результат в пасьют показав Йоханнес Бьо. Незважаючи на чотири промахи на вогневих рубежах, норвежець фінішував першим. Росіянин Олександр Логінов завоював срібну медаль, програвши Бьо 6 секунд. Третім став ще один представник Норвегії Тар'єю Бьо.

Французький біатлоніст Мартен Фуркад фінішував на 5 місці.

Що стосується решти українців, то Сергій Семенов закінчив гонку на 31 місці, Артем Прима - 34.