На українських ТЕС і ТЕЦ знаходиться майже 1,5 млн тонн вугілля, - Насалик

НовиниЕнергетика    15.09.2016 - 15:07
Фото: Ігор Насалик
Фото: Ігор Насалик
ДТЕК збільшив імпорт вугілля до 175 тис. тонн Для проходження опалювального сезону Україна потребує 459 тис. тонн антрациту, - Насалик

На 1 листопада загальний запас вугілля антрацитової і газової групи має становити 2,8 млн тонн

Запаси вугілля на українських ТЕС і ТЕЦ наразі складають майже 1,5 мільйони тонн. Про це сьогодні на спільному засіданні Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та Комітету у закордонних справах заявив міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик, передає кореспондент РБК-Україна.

"На сьогоднішній день на складах на ТЕСах і ТЕЦах знаходиться біля 1 мільйону 400 - 1 мільйона 450 тисяч тонн - практично 1,5 мільйона", - заявив Насалик.

За його словами, відставання на ТЕС по антрацитовій групі вугілля складає біля 80 тисяч тонн.

"Тобто це триденна норма спалювання. Тому я не можу сказати, що ми провалили загальну позицію. Ми йдемо в рамках", - зазначив Насалик.

Міністр також додав, що на 1 листопада загальний запас вугілля антрацитової і газової групи має становити 2,8 мільйони тонн.

Нагадаємо, ДП "НЕК "Укренерго" констатує відсутність приросту запасів вугілля на складах теплових електростанцій (ТЕС) і теплоелектроцентралей (ТЕЦ) за останній місяць.

Теги: ТЭС, уголь, ТЭЦ
Читайте в розділі

Клієнти "Київоблгазу" скористалися сервісами компанії понад 450 тис. разів

У "Миколаївгаз збуті" розповіли про перерахунок субсидій

Нафта Brent торгується нижче 52 доларів за барель

On Top