ru ua

Українські ракетники беруть участь у міжнародних навчаннях

Українські ракетники беруть участь у міжнародних навчаннях Фото: українські військові (mil.gov.ua)

Зенітні ракетники українських ВПС прибули на навчання в Болгарію

Сьогодні, 11 липня, розпочався візит делегації Повітряних Сил ЗС України в Республіку Болгарія для участі в міжнародних тактичних навчаннях з бойовою стрільбою Shabla - 2017. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Повідомляється, що очолює українську делегацію начальник зенітних ракетних військ ВПС України генерал-майор Дмитро Карпенко.

До участі в навчаннях від України притягнені бойові розрахунки підрозділів зенітно-ракетних комплексів (ЗРК) С-300, курсанти факультету зенітних ракетних військ Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, загальною кількістю до 80 військовослужбовців, і до 2 літаків військово-транспортної авіації.

"Метою заходу є вдосконалення бойової виучки особового складу підрозділів військових частин зенітних ракетних військ повітряних сил України під час виконання бойових (навчально-бойових) завдань із застосуванням зенітних ракетних комплексів середньої дальності С-300, поліпшення можливостей у вирішенні завдання у багатонаціональному середовищі для досягнення тактичної сумісності з підрозділами протиповітряної оборони держав-членів НАТО, а також оволодіння курсантами практичних навичок виконання службових (бойових) функцій у військах", - повідомили в Міноборони

На навчаннях українські військові ознайомляться з тактикою і процедурами, які застосовуються підрозділами ВВС держав-членів НАТО під час виконання завдань протиповітряної оборони, зокрема, підготовки та ведення протиповітряного бою. Екіпажі літаків транспортної авіації отримають практику при виконанні завдань військово-транспортної перевезення.

Нагадаємо, вчора в Одесі стартували українсько-американські навчання "Сі Бриз-2017".