Українські прикордонники закрили пункти пропуску "Червонопартизанськ", "Довжанський" та "Червона могила" через атаки бойовиків

Українські прикордонні пункти пропуску "Червонопартизанськ", "Довжанський" і "Червона могила" тимчасово закриті через атак терористів на них.

Українські прикордонні пункти пропуску "Червонопартизанськ", "Довжанський" і "Червона могила" тимчасово закриті через атак терористів на них. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Держприкордонслужби.

Як повідомляється, протягом 4-5 червня терористами здійснювалася спроба силового витіснення прикордонних нарядів з пунктів пропуску "Червонопартизанськ", "Довжанський" і "Червона могила".

"Після перестрілок, незважаючи на загрозу життю людей, які перетинають кордон, було здійснено відвід громадян і прикордонників з пунктів пропуску. Зараз ці пункти пропуску тимчасово закриті, про що офіційно повідомлено Російська Федерація", - повідомили в Держприкордонслужбі.

Також відзначається, що у зв'язку зі складною обстановкою, зосередженням великої кількості терористів у прикордонних районах та населених пунктах Краснодон та Свердловськ, неможливістю маневру підрозділів прикордонної служби, тотальними погрозами сім'ям прикордонників, постійним обстрілом прикордонних нарядів зараз вкрай ускладнено контроль за лінією державного кордону на окремих ділянках.

Також повідомляється, що у Кабінет міністрів України направлено пропозиції про припинення руху через ряд пунктів пропуску на кордоні з Росією у відповідності з ч.1 ст. 10 угоди між урядом України та урядом РФ про пункти пропуску через державний кордон між Україною і РФ.

Нагадаємо, сьогодні вранці Луганська регіональна торгово-промислова палата розповсюдила інформацію про закриття прикордонних пунктів пропуску, серед яких був названий ПП "Червоний партизан".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся