Українські та німецькі лікарі будуть приймати рішення щодо лікування Тимошенко колегіально, - МОЗ

Всі рішення щодо подальшого лікування екс-прем'єр - міністра Юлії Тимошенко українські та німецькі лікарі будуть приймати колегіально. Таке рішення було прийнято під час зустрічі віце - прем'єр-міністра, міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової з лікарями клініки "Шаріте", які прибули в Україну для продовження лікування Тимошенко, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"За підсумками зустрічі було визначено, що всі рішення в подальшому з лікування Юлії Тимошенко будуть прийматися українськими та німецькими лікарями колегіально. Також було відзначено суттєві успіхи в реабілітації пацієнтки, дана висока оцінка як закордонним, так і вітчизняним фахівцям", - йдеться в повідомленні прес- служби.

Лікарі прийшли до висновку, що розбіжностей у подальшій тактиці лікування у членів міжнародної медичної комісії немає. Процес роботи відбувається в конструктивному руслі взаєморозуміння. Терміни подальшого лікування буде визначен зазначеної комісією.

Нагадаємо, Тимошенко проходить лікування міжхребцевої грижі в лікарні "Укрзалізниці".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся