Українські хімпідприємства не витримають підвищення залізничних тарифів, - президент Союзу хіміків

НовиниІнфраструктура    19.03.2015 - 15:56

Президент Союзу хіміків Олексій Голубов піддав жорсткій критиці ініціативу "Укрзалізниці" підвищити тарифи на вантажні залізничні перевезення вже другий раз з початку поточного року.

"В умовах падіння виробництва та експорту мінеральних добрив, чергове зростання тарифів на вантажні залізничні перевезення лише погіршить ситуацію в галузі. На сьогоднішній день підприємства і так працюють з нульовою рентабельністю, а деякі взагалі з негативною", - повідомив він.

За словами Голубова, якщо "Укрзалізниці" знову вдасться пролобіювати підвищення тарифів для промисловості, то це призведе до ще більшої стагнації підприємств хімічного комплексу, оскільки ініціативи "Укрзалізниці" послаблять конкурентоспроможність української продукції на зовнішніх ринках, у той час як, навпаки, необхідно її підвищувати і таким чином стимулювати приплив валютної виручки в країну.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" ініціювала підвищення на 25% тарифів на вантажні перевезення залізничним транспортом. Зараз це питання проходить узгодження в різних міністерствах і відомствах.

Як відомо, вантажні тарифи вже індексувалися на 12,5% в липні 2014 року, а з січня 2015 року зросли ще на 30%.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top