ru ua

Українські експерти прибудуть в Пакистан для отримання досвіду з виробництва боєприпасів

Українські експерти прибудуть в Пакистан для отримання досвіду з виробництва боєприпасів Фото: Степан Полторак

В Пакистані бачать потенціал у співпраці з українським оборонно-промисловим комплексом

Найближчим часом група експертів з України прибуде до Республіки Пакистан та розпочне роботу щодо отримання досвіду розгортання виробництва стрілецької зброї та боєприпасів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Так, міністр оборони України Степан Полторак провів низку зустрічей з керівниками підприємств військово-промислового комплексу Пакистану. Зокрема, він зустрівся з Головою правління підприємства “Фабрика з виробництва боєприпасів” генерал-лейтенантом Омаром Махмудом Хайятом.

"Ми в змозі на 100% забезпечити нашу державу усім необхідним, а також експортувати нашу продукцію до 40 країн світу. На моє переконання є великий потенціал у нашій співпраці", - підкреслив Хайят.

Полторак в свою чергу наголосив, що повністю підтримує необхідність в розвитку взаємовідносин між Україною та Пакистаном.

"У нас є велика сфера, де ми можемо співпрацювати. Зокрема, нам цікавий ваш досвід розгортання виробництва стрілецької зброї та боєприпасів. Спираючись на ваш досвід у цьому питанні, ми зможемо швидше та без зайвих помилок створити таке виробництво", - наголосив голова Міноборони.

Нагадаємо, у Міноборони розпочала роботу група іноземних радників стратегічного рівня зі Сполучених Штатів Америки, Великобританії, Канади та Литовської Республіки.