Українська збірна здобула "срібло" на Кубку світу з біатлону

Українська збірна здобула "срібло" на Кубку світу з біатлону Фото: збірна України з біатлону (noc-ukr.org)

Українці лише на 1,5 секунди відстали від команди-переможниці Італії

Українська збірна з біатлону здобула срібні медалі у змішаній естафеті на етапі Кубка світу в Контіолахті (Фінляндія). Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Зазначено, що команда в складі Анастасії Меркушиної, Віти Семеренко, Артема Прими і Дмитра Підручного допустила лише три промахи на вогневих рубежах, використала додаткові патрони і лише на 1,5 секунди відстала від команди-переможниці Італії.

Своєю чергою італійська команда подолала дистанцію гонки за 1 годину 15 хвилин 08,3 секунди (1 штрафне коло та 13 додаткових патронів). Третє місце посіла команда Норвегії (0+9, 9,1 секунди відставання).

Очікується, що етап Кубка світу в Контіолахті завершиться 11 березня гонками мас-старт серед чоловіків і жінок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що збірна України з біатлону відправиться в неповному складі на етап Кубка світу у фінському Контіолахті, який пройде 8-11 березня.