Українки фінішували другими в естафеті на ЧС з біатлону

Українки фінішували другими в естафеті на ЧС з біатлону Фото: українки стартували під третім номером

Перше місце зайняла збірна Німеччини

Жіноча збірна України фінішувала в естафеті на чемпіонаті світу з біатлону, що проходить в австрійському Хохфільцені. Про це у Twitter повідомляє Міжнародний союз біатлоністів (IBU).

Українську збірну, яка стартувала під третім номером, представили Ірина Варвинець, Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Олена Підгрушна.

На першому етапі бігла Ірина Варвинець, яка передала естафету сьомою з 32 секундами відставання. Джима підняла нашу збірну на шосте місце, а Меркушина передала естафету Підгрушної на другому місці з відставанням в 10 секунд від лідера. Олені у нереальній боротьбі вдалось втримати друге місце і фінішувати з часом +6,4.

Перше місце зайняла збірна Німеччини, третє у збірної Франції.

Нагадаємо, дві українки потрапили в першу десятку індивідуальної гонки на Кубку світу з біатлону.