Українка Варвинець стала найвлучнішим стрільцем біатлонного сезону

Українка Варвинець стала найвлучнішим стрільцем біатлонного сезону Фото: Ірина Варвінець

Найякіснішу стрілянину українка продемонструвала в естафетних гонках

Українська біатлоністка Ірина Варвинець названа самим влучним стрільцем біатлонного сезону. Про це свідчать дані, наведені на сайті Федерації біатлону України.

Варвінець допустила лише 24 промаху при 293 пострілах (91,8% влучних пострілів). Найякіснішу стрілянину українка продемонструвала в естафетних гонках - три незакриті мішені при 73 пострілах.

Наступна з українок Юлія Журавко лише на 15 місці з результатом 87,4%. Другою серед снайперів після Варвинець стала білоруска Надія Скардіно - 90,7%, третьої - росіянка Вікторія Сливко - 90,5%.

Серед чоловіків найбільш влучним є переможець загального заліку Кубка світу француз Мартен Фуркад - 90,7%.

Статистика враховувала лише Кубок світу, Чемпіонат світу і Олімпійські ігри для спортсменів, які здійснили більше, аніж 70 пострілів.

Нагадаємо, українська біатлоністка Юлія Джима посіла восьме місце в загальному заліку Кубка світу, закінчивши сезон з найкращим результатом у своїй кар'єрі.