Українка Левченко виграла срібло чемпіонату світу з легкої атлетики

Українка Левченко виграла срібло чемпіонату світу з легкої атлетики Фото: Юлія Левченко

Юлія Левченко завоювала срібну медаль

Українська спортсменка Юлія Левченко на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні завоювала срібну медаль і встановила новий особистий рекорд. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет в Facebook.

Повідомляється, що українська спортсменка Юлія Левченко завоювала срібну медаль у стрибках у висоту на Чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні.

"Наша 19-річна спортсменка у фіналі три рази поліпшувала свій особистий рекорд - 1.97; 1.99; 2.01", - йдеться в повідомленні.

СРІБНЕ "ЗОЛОТООООО"! Юлія Левченко - срібна призерка чемпіонату світу з легкої атлетики зі стрибків у висоту! Зазначим...

Опубліковано НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team 12 серпня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перша ракетка України Еліна Світоліна здобула вольову перемогу над іспанкою Гарбинье Мугурусой в чвертьфіналі турніру серії Premier 5 в Торонто (Канада). Українська тенісистка переграла іспанку з рахунком 4:6, 6:4, 6:3.

Чвертьфінальний матч почався ще вночі 12 серпня, проте після завершення першого сету був зупинений через зливи.