Українка Беломоіна достроково виграла Кубок світу з маунтенбайку

Українка Беломоіна достроково виграла Кубок світу з маунтенбайку Фото: Яна Беломоина (noc-ukr.org)

Велогонщиця здобула свою третю перемогу в сезоні

Українська велогонщиця Яна Беломоіна завоювала Кубок світу з маунтенбайку. Про це повідомляє Сyclingnews.

24-річна спортсменка на етапі в Канаді здобула свою третю перемогу в сезоні і перед останнім етапом заробила вже 1050 очок в загальному заліку. У найближчої переслідувачки Лінди Индерганд всього 655 балів. Таким чином, українка здобула дострокову перемогу за підсумками сезону.

"Це безумство, я не знаю, що сказати з приводу цього Кубка світу. Це магічний сезон для мене, який дає мені мотивацію для завоювання наступних чемпіонатів світу", - прокоментувала свій успіх велогонщиця.

Варто зазначити, що українка раніше також перемагала на Gold Trophy в Штрасберге і на перегонах вищої категорії в австрійському Обертрауне.

Нагадаємо, українська велосипедистка Яна Беломоіна показала кращий результат на другому етапі Кубка світу з маунтенбайку крос-кантрі, який відбувся в Альбштадте (Німеччина).