В Україні зареєстровано перші медпрепарати за спрощеною процедурою

В Україні зареєстровано перші медпрепарати за спрощеною процедурою
Фото: Міністерство охорони здоров'я (РБК-Україна)

Зареєстровано 2 нових засоби для наркозу під час складних операцій

Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я вперше схвалив реєстрацію для 2-х медичних препаратів за спрощеною процедурою. Про це йдеться в прес-релізі на офіційному сайті Урядового порталу.

Як зазначається, це американські засоби для наркозу, які використовують у високотехнологічних операціях.

"Усі непорозуміння із заявниками, що були пов’язані із розбіжностями європейського та українського законодавства, тепер ліквідовано, а ризик відмови з технічних причин зведено до мінімуму. Ці два препарати розширять перелік засобів для наркозу, представлених на українському ринку", - коментує Тетяна Думенко, директор Державного експертного центру.

Вона висловила сподівання, що найближчим часом за спрощеною процедурою можна буде зареєструвати нові препарати, і це позитивно вплине на український фармацевтичний ринок.

Зазначимо, у грудні в Україні почала працювати спрощена система реєстрування ліків. Відповідно до неї іноземні препарати, які пройшли всі етапи перевірки, можна зареєструвати в Україні лише за 17 днів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Міністерстві охорони здоров'я розробляють систему управління залишками медичних препаратів. За словами заступника голови МОЗ Ольги Стефанишиної, зараз на складах є ліки, які закупили ще у 2015-2016 роках.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся