В Україні виступить співзасновник Kickstarter – найпопулярнішою краудфандингової майданчики

В Україні виступить співзасновник Kickstarter – найпопулярнішою краудфандингової майданчики

30 вересня в рамках OLEROM FORUM 1 зі сцени Палацу Спорту виступить чоловік нових поглядів і мислення, співзасновник всесвітньо відомої краудфандингової майданчики Kickstarter – Чарльз Адлер.

Адлер по праву вважається підприємцем нового часу і провідним дизайнером. Чарльз разом з Перрі Ченом і Янсі Стиклером заснували глобальну краудфандинговую майданчик Kickstarter. Він зробив революцію у світі інвестицій і втілив свою мрію для того, щоб допомогти зробити це мільйонам інших людей. Чарльз вивів Kickstarter на світовий рівень, об'єднавши на одному майданчику стартаперів та інвесторів, творців креативних проектів і покупців зі всіх куточків планети.

Чарльз Адлер визнаний одним з найвідоміших новаторів цифрової епохи і входить в ТОП-12 революційних фігур в бізнесі за версією Forbes. До числа його успішних проектів також належать дизайн-студія Source-ID і інтернет-видавництва Subsystence. Чарльз Адлер –людина, робота якого завжди знаходить відображення в суспільстві і приносить йому користь.

Краудфандинговая майданчик Kickstarter - це двигун, який допомагає привносити в світ нові ідеї, дозволяючи креативним людям розповісти про свою задумом і зібрати гроші на її реалізацію. Так, з моменту запуску Kickstarter було профінансовано понад 100 тис. проектів - від фільмів, ігор і музики до мистецтва, дизайну і технологій. Завдяки платформі понад 12 млн людей зібрало близько 3 млрд доларів для різних проектів. Проекти Kickstarter допомогли створити 8 800 нових компаній і некомерційних організацій, а також понад 300 тис. повноцінних робочих місць.

Завдяки платформі сотні українських підприємців змогли заявити про свої ідеї та проекти на весь світ. Зараз на Kickstarter зареєстровано понад 300 проектів з України.

Тільки в травні за допомогою платформи українцям вдалося зібрати гроші на запуск трьох проектів. Створена розробниками з Києва гарнітура Hushme, яка робить розмови по телефону нечутними для оточуючих, зібрала майже 72 000 доларів. Український стартап Luciding зі своїм гаджетом для усвідомлених снів LucidCatcher зібрав завдяки Kickstarter понад 87 000 доларів. А "розумні" жалюзі SolarGaps, які генерують сонячну енергію, побили поставлену мету в два рази! І замість заявлених 50 000 доларів вихідці з України зібрали 102 000 доларів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що хедлайнером OLEROM FORUM 1 стане співзасновник Apple і винахідник першого персонального комп'ютера – Стів Возняк.

Крім того, 30 вересня зі сцени Двору Спорту виступить засновник інтернет-магазину додатків GetJar і венчурний інвестор, який входить в топ-25 hitech-лідерів Європи за версією Wall Street Journal – Ілля Лаурс.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся