В Україні зросла кількість нещасних випадків на залізничному транспорті

НовиниІнфраструктура    15.08.2016 - 22:15
Фото: голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк ("Бізнес")
Фото: голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк ("Бізнес")

Голова Укртрансбезпеки закликав підлеглих "більш активно працювати" по "Укрзалізниці"

Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) констатує зростання кількості нещасних випадків на залізничному транспорті. Про це сьогодні в ході засідання колегії заявив глава Укртрансбезпеки Михайло Ноняк, передає кореспондент РБК-Україна.

"Треба посилити роботу з контролю на залізничному і міському електротранспорті... Коли кожен день ми бачимо досить неприємні цифри (за статистикою), які відбуваються на нашій залізниці, - велика кількість травматизму, великі втрати людських життів... При цьому наша позиція, центрального апарату, щодо цього має бути чіткою: я попереджаю керівників відповідних підрозділів - потрібно більш активно працювати по "Укрзалізниці", - сказав Ноняк.


Також глава Укртрансбезпеки доручив розробити системну базу нормативно-правових актів з метою підвищити ефективність реагування Держслужби на надзвичайні ситуації на наземному та водному транспорті.

"На жаль, у нас неефективно працює механізм впливу з боку Служби з різного роду надзвичайних ситуацій як на наземному, так і на водному транспорті, тому ставлю завдання керівнику Департаменту транспортної безпеки і розслідування аварій на транспорті - мають розробити системні нормативно-правові акти щодо забезпечення цього питання", - додав Ноняк.

Своєю чергою, заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк також констатував збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод (ДТП) на залізничному та колісному транспорті.

"Ми бачимо, на жаль, на залізничному та колісному транспорті зростання дорожньо-транспортних пригод за участю ліцензованих перевізників", - наголосив заступник глави МІУ.

Як повідомлялося, Мінінфраструктури доручило Укртрансбезпеці перейти на електронне адміністрування найближчим часом.

Нагадаємо також, що Державну службу України з безпеки на транспорті створено шляхом злиття "Укртрансінспекції", "Укрморрічінспекції" і перепідпорядкування "Держспецтрансслужби" в лютому 2015 року, коли Кабмін затвердив положення про створення нового органу.

Згідно з урядовою постановою, Укртрансбезпека є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого координується Кабміном через міністра інфраструктури і який реалізує державну політику у сфері безпеки на автотранспорті загального користування, міському електротранспорті, залізничному, морському і річковому (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибного господарства).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся