Україні варто переймати досвід німецького самоврядування, - посол України

Дуже важливо для України - переймати практику і досвід німецького самоврядування, наприклад, досвід підходу до розподілу бюджету у цій царині. Таку думку висловила посол України в ФРН Наталія Зарудна.

 На думку Н.Зарудної, досвід місцевого самоврядування, розвитку громадянських ініціатив корисний і потрібний Україні.

«У Німеччині до 60 відсотків бюджету залишається на місцях, а не іде до центру і потім розподіляється - і це зовсім інші стимули для того, щоб працювати успішно, це шанс для розвитку громади і задоволення її повсякденних потреб, - каже Н.Зарудна.-  У ФРН досі зберігається система допомоги з боку «старих» федеральних земель «новим» землям (колишній НДР). І до 2019 року вони будуть отримувати цю допомогу. Ми дуже активно намагаємося звести наших (українських) та німецьких мерів, щоб вони побачили, як Східна Німеччина перебудувала свою систему на нові рейки».

За словами посла, наступного року у рамках Німецько-українського форуму планується провести дуже важливий з'їзд мерів міст-побратимів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся