В Україні соломою можна замінити 9 млрд кубометрів газу на рік, - Савчук

В Україні соломою можна замінити 9 млрд кубометрів газу на рік, - Савчук
Фото: Сергій Савчук

Глава держагентства з енергоефективності вважає, що соломою можна замінити 9 млрд кубометрів газу на рік

Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук заявив, що в країні соломою можна замінити 9 млрд кубометрів газу на рік. Про це він повідомив в ефірі "5 каналу".

"В Україні є солома, якщо її перевести в калорії, в джоулях, то це зможе замінити 9 млрд кубічних метрів газу в рік", - заявив Савчук

Він зазначив, що можливість вироблення електроенергії з газу є в кожному регіоні України.

"Треба було переконати, що цей законопроект (по виробленню теплової енергії не з газу - ред.) працює на користь України, і це не гасло, і працює не на користь якогось конкретного олігарха, а працює на кожну територіальну громаду, оскільки можливість на сьогоднішній день виробляти тепло з інших видів палива, не з газу, що є в кожному районі будь-якої області. І вкладати в такі проекти можуть дозволити не тільки олігархи, а це можуть бути міські громади", - сказав він.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України продовжив на 2017 рік програму часткової компенсації населенню вартості кредитів на тепломодернізацію та підвищення енергоефективності житла.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся