Україні знову дозволять торгувати квотами за Кіотським протоколом, - експерт

Субота 15 жовтня 2011 13:16

Група міжнародних експертів (ERT) Секретаріату Рамкової конвенції ООН з питань зміни клімату (РКЗК ООН) завершила дослідження оновленого національного кадастру викидів парникових газів України за 1990-2009 рр. Попередні висновки експертів мають позитивний характер, що дає підстави для відновлення України в системі міжнародної торгівлі квотами на викиди парникових газів. Про це заявив Сергій Орленко, голова Державного агентства екологічних інвестицій України, яке відповідає за реалізацію політики у сфері зміни клімату, передає видання "Дзеркало тижня. Україна".
Орленко також зазначив, що міжнародні експерти рекомендують Україні "не зупинятися на досягнутому, так що на нас чекає велика робота з розвитку національної системи обліку викидів парникових газів".
Нагадаємо, з 12 жовтня участь України в міжнародній торгівлі викидами парникових газів тимчасово призупинено. Таке рішення було прийнято комітетом по дотриманню Секретаріату РКЗК ООН зі зміни клімату у зв'язку з невідповідністю національної системи обліку викидів парникових газів вимогам Кіотського протоколу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся