Україні з МВФ досі заважають домовитися низькі тарифи на газ, - Альєр

П'ятниця 12 квітня 2013 12:27

Домовитися Україні з МВФ досі заважають низькі тарифи на газ, фіскальній дефіцит і проблеми у банківському секторі. Про це сьогодні на "Ранковій дискусії з приводу макроекономічної ситуації і бізнес прогнозів на 2013 р.", організованій Європейською бізнес асоціацією, повідомив представник МВФ в Україні Макс Альєр, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми віримо, що підвищення тарифів на газ - це важливий момент енергетичного сектору. Тарифи на газ надзвичайно низькі в Україні порівняно з іншими країнами. Але, звичайно, якщо виходити зі світової практиками, то підвищення тарифів, було б надзвичайно високим, але ми пропонуємо, все таки, дещо зменшити такий відрив", - зазначив Альєр.

Він повторив висновки МВФ, що субсидії у тарифах на газ - це 5% від ВВП , що є великим тягарем для фінансової ситуації в Україні.

За його словами, уже багато років МВФ продовжує давати одні і ті ж поради Україні.

"Ми працювали в Україні протягом багатьох років, і, нажаль, не вийшли на такий прогрес, яких би ми бажали", - зазначив Альєр.

Читайте також: МВФ і Україна досягли прогресу в переговорах по stand-by, - Джарвіс

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся