Україні, Росії та Казахстану необхідно скоординуватися в експорті агропродукції, - Азаров

Україні, Росії і Казахстану необхідно скоординувати свої зусилля в експорті продукції агарного сектору. Про це під час українсько-російського форуму заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент РБК-Україна.
"Цього року наш експортний потенціал приблизно 24 млн тонн зерна. У Росії, наскільки мені відомо - близько 35 млн т зерна. У Казахстані - близько 15 млн т. Складемо і отримаємо дуже серйозну частку світового ринку", - заявив Азаров.
Нагадаємо, за прогнозами Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD) і Продовольчої і сільськогосподарської організації (FAO) Організації об'єднаних націй (ООН), спільний об'єм експорту пшениці Україні, Російській Федерації та Казахстану в найближчі 10 років складе приблизно 33% світового. Це майже в 2 рази більше прогнозованого обсягу експорту поточного лідера - США (17,7%).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся