Україні доведеться скоротити бюджетні витрати, - Данилюк

НовиниЕкономіка    12.09.2016 - 15:55
Фото: Олександр Данилюк
Фото: Олександр Данилюк

Данилюк назвав держбюджет-2016 "нереалістичним"

Уряду України доведеться скоротити бюджетні витрати, щоб повернути бюджет в 2016 році до мети, узгодженої з міжнародними кредиторами, так як затримка з приватизацією і слабке відновлення економіки не дали очікуваних доходів. Про це міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив в інтерв'ю Bloomberg.

"У нас був нереалістичний бюджет на 2016 рік", - заявив Данилюк. Разом з тим, він відмовився уточнити, які галузі можуть бути спрямовані на скорочення бюджету.

"Є величезні бюджетні ризики, і я працюю кожен день, щоб зменшити їх", - додав він.

Крім того, наголошується, що в Мінфіні України пронозують, що ВВП країни збільшиться на 1% в цьому році.

Як повідомляється, з початку серпня через загострення конфлікту між РФ і Україною гривня втратила 6,9% по відношенню до долара, що змусило Нацбанк продавати резерви. Через що, за прогнозами Данилюка, у наступному році уряд бачить гривню на рівні 27,2 по відношенню до долара.

Крім того, на думку Данилюка, інфляція в наступному році складе на рівні 8,1%. Разом з тим, уряд планує скоротити бюджетний дефіцит до 2% від ВВП до 2019 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України на цьому тижні внесе до Верховної Ради України проект державного бюджету на 2017 рік.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top