В Україні підлягають приватизації 60 підприємств з активами понад 250 млн гривень

Вівторок 28 березня 2017 13:22
В Україні підлягають приватизації 60 підприємств з активами понад 250 млн гривень
Фото: Ігор Білоус

Згідно з новим законом, приватизація буде поділена на велику і малу

В Україні підлягають приватизації 60 підприємств з активами понад 250 млн гривень. Про це сьогодні на прес-конференції на тему: "Новий закон про приватизацію - шлях до прискорення продажу державних активів" повідомив глава Фонду держмайна України Ігор Білоус, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми визначили великі підприємства, активи яких досягають більш 250 млн гривень. Таких активів виявилося всього 60", - сказав він.

За словами Білоуса, згідно з новим законом, приватизація буде поділена на велику і малу.

"Великі підприємства будуть продаватися виключно за участю радників, малі будуть продаватися на електронній платформі... На сьогоднішній день Фонд держмайна з новим законом буде відбирати радника, який повністю буде супроводжувати процес приватизації. Радник готуватиме повністю всі матеріали... Він вивчатиме об'єкт і буде спілкуватися з потенційним колом інвесторів. Також буде визначати умови, на яких буде продаватися об'єкт і буде рекомендувати початкову ціну для аукціону, потім він буде погоджувати ці умови і передавати їх в Кабінет міністрів", - розповів глава ФДМ про новий закон про приватизацію.

Нагадаємо, раніше Білоус повідомив, що масова приватизація в Україні зможе стартувати після того, як буде прискорена передача об'єктів держвласності до Фонду держмайна (ФДМ), а також будуть виключені політичні впливи на процес приватизації.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся