В Україні перейменували порт "Южний"

В Україні перейменували порт "Южний"
Ілюстративне фото (wikipedia.org)

Порти "Южний", "Іллічівськ" та "Октябрьск" отримали нові назви

Кабінет міністрів України на засіданні 17 квітня перейменував три морські порти. Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Сьогоднішнім рішенням внесли зміни до деяких нормативно-правових актів, в результаті чого морський торговельний порт "Южний" буде називатися морський порт "Південний","Іллічівський морський торговельний порт" став морським портом "Чорноморськ", а спеціалізований порт "Октябрськ" змінив назву на "Ольвію".

У пояснювальній записці зазначається, що порти перейменували, щоб уникнути використання російськомовних слів в законодавстві і змішування української мови з російською.

 

Фото: постанова Кабміну

Нагадаємо, в 2016 році повідомлялося, що Іллічівський морський порт перейменують на Чорноморський. До цього саме місто перейменували у відповідності з законом про декомунізацію.

Відзначимо, в Україні у ході декомунізації перейменували більше 52 тисяч площ і вулиць, а також майже тисячу населених пунктів. Крім того, демонтували майже півтори тисячі пам'ятників Леніну. Для перейменування Дніпропетровської та Кіровоградської областей необхідно внести зміни до Конституції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся