В Україні відкриють понад 120 пожежно-рятувальних підрозділів до кінця 2017 року

В Україні відкриють понад 120 пожежно-рятувальних підрозділів до кінця 2017 року
Фото: Геннадій Зубко

Пожежно-рятувальні підрозділи відкриють в громадах по всій Україні

В об'єднаних територіальних громадах по всій Україні до кінця 2017 року відкриють 120 пожежно-рятувальних підрозділів до кінця 2017 року. Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, передає пресс-служба Міністерства.

"До кінця 2017 року спільно з ДСНС плануємо відкрити в громадах по всій Україні понад 120 пожежно-рятувальних підрозділів. Це децентралізація повноважень ДСНС і нову якість забезпечення безпеки громадян. Важливо, щоб мережа пожежно-рятувальних бригад заробила саме на рівні ВІДГ", - сказав Зубко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні протягом 2016 року почали роботу 76 місцевих пожежних команд, з яких 13 - в об'єднаних територіальних громадах. У населених пунктах створено 253 добровільні пожежні дружини (з яких 75 - в об'єднаних територіальних громадах) і 22 добровільні пожежні команди (з яких 7 - в об'єднаних територіальних громадах).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся