Україні залишилося виконати кілька важливих вимог, передбачених планом щодо візової лібералізації, - ЄК

Україні залишилося виконати кілька важливих вимог, передбачених планом дій з візової лібералізації (ПДВЛ). Про це йдеться у звіті Європейської комісії.

"Оцінка прогресу України свідчить, що країна досягла значного прогресу у виконанні всіх чотирьох блоків ПДВЛ. Особливо цей прогрес став помітним з кінця 2012 р., коли Україна прискорила процедуру впровадження та прийняття низки важливих законодавчих пакетів з метою усунення виявлених прогалин. Однак і досі залишається виконати кілька важливих вимог, передбачених першою фазою ПДВЛ", - йдеться у звіті комісії.

Також в документі зазначається, що "була закладена нормативно-правова база для біометричних паспортів і були значно видозмінені антикорупційні положення".

Крім того, ЄК рекомендує зміцнити нормативно-правову базу, яка регулює питання, пов'язані з боротьбою проти дискримінації.

"Україна дуже близька до переходу до другої, практичної, фази впровадження ПДВЛ", - зазначила єврокомісар з внутрішніх справ Сесілія Мальмстрем.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся