Інфляція в Україні в жовтні зросла до 2,8%

НовиниЕкономіка    08.11.2016 - 16:20
Фото: в Україні в жовтні зафіксована інфляція 
Фото: в Україні в жовтні зафіксована інфляція 

При цьому з початку року інфляція в Україні склала 9,4% 

В Україні (без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції) у жовтні 2016 року була зафіксована інфляція 2,8% в порівнянні з інфляцією 1,8% у вересні. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат).

Відзначається, що з початку року ціни на споживчому ринку зросли на 9,4%. 

За даними Держстату, в жовтні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,8%. Найбільше (на 50,9%) подорожчали яйця. На 1,2-5,5% підвищилися ціни на овочі, молоко і молочні продукти, масло, м'ясо птиці, сало, цукор, рис. Водночас на 1,5-3,8% подешевшали фрукти, продукти переробки зернових, свинина. 

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 2,2%, у т. ч. тютюнові вироби - на 2,6%, алкогольні напої - на 1,5%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 7,5% відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на опалення на 52,2%, а також на гарячу воду - на 5,9%, водопостачання - на 5,7%, каналізацію - на 3,7%.

Ціни на транспорт у цілому підвищилися на 0,8%, насамперед через подорожчання проїзду в автодорожньому транспорті на 1,6%, палива та мастил - на 1,1%. Разом з тим відбулося здешевлення перевезень залізничним пасажирським транспортом на 4,7%.

Нагадаємо, інфляція в Україні в 2015 році склала 43,3%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся