ua en ru

В Україні обмежили ввезення низки товарів, придбаних в іноземних інтернет-магазинах

В Україні обмежили ввезення низки товарів, придбаних в іноземних інтернет-магазинах Фото: в Україні обмежили ввезення низки товарів з інтернет-магазинів

Українська митниця перестала пропускати посилки з товарами, купленими в зарубіжних інтернет-магазинах

В Україні обмежили ввезення низки товарів, придбаних в іноземних інтернет-магазинах. Про це повідомляє сервіс моніторингу реєстрів OpenDataBot.

Повідомляється, що українська митниця перестала пропускати посилки з товарами, купленими в зарубіжних інтернет-магазинах. Це відбувається на підставі переліку об’єктів інтелектуального права, включеного до митного реєстру.

Відзначають, що у зв’язку з обмеженнями в українських магазинах можуть піднятися ціни, також може підвищитись ризик не отримати замовлення з-за кордону.

Згідно з інформацією ресурсу, до груп товарів, на які накладено обмеження відносяться: LEVI'S, adidas, AMWAY, APPLE, ATRIX, Bacardi, BAILEYS, BARBIE, BECHEROVKA, beko, Canon, CHANEL, Chesterfield, CHEVROLET, CHIVAS, Christian Dior, DURACELL, DUREX, Electrolux, EPSON, FANTA, GUCCI, HYUNDAI, JACK DANIEL'S, JAMESON, JVC, KENWOOD, LEXUS, LG, MARLBORO, MEIZU, MERCEDES-BENZ, NIVEA та багато інших брендів.

Нагадаємо, в Україні можуть з'явитися уповноважені митні оператори. Такий інститут планується створити в рамках масштабної реформи митної служби, анонсованої міністерством.

В рамках реформи вже впроваджена автоматизована система інформаційного обміну "Єдине вікно", працює фото - і відеофіксація митних перевірок, діє автоматичний розподіл митних декларацій.