В Україні з січня 2019 року збільшиться мінімальний розмір допомоги по безробіттю

В Україні з січня 2019 року збільшиться мінімальний розмір допомоги по безробіттю
Ілюстративне фото (loda.gov.ua)

Сума виплат буде збільшена з 1 440 до 1 630 гривень

В Україні з січня 2019 року збільшиться мінімальний розмір допомоги по безробіттю. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної служби зайнятості.

Як повідомляється, з 1 січня 2019 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю для осіб, яким призначаються виплати з урахуванням страхового стажу та заробітної плати з 1440 гривень буде збільшено до 1630 гривень, а для осіб, яким виплати призначаються без урахування страхового стажу та заробітної плати - з 544 гривень до 610 гривень.

Зазначається, що відповідно до українського законодавства, максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб - 7 364 гривень. Крім того, виплати можуть тривати не більше 360 днів протягом двох років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Державній службі зайнятості заявляли про зменшення кількості неофіційно працевлаштованого населення у порівнянні з минулим роком. За словами в. о. голови Держслужби зайнятості Валерія Ярошенка, наразі 21,8% порівняно із 22,3% в минулому році працюють поза межами соціального законодавства, тобто у "тіні".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся