В Україні з липня вводиться нова акцизна марка для тютюнових виробів та алкоголю

В Україні з липня вводиться нова акцизна марка для тютюнових виробів та алкоголю
Фото: ілюстративне фото (kh.sfs.gov.ua)

Забезпечити виготовлення повинна фіскальна служба

В Україні з 1 липня 2018 року вводиться нова маркування тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром і без фільтра, цигарок).Таку постанову 4 квітня прийняв Кабінет міністрів.

Згідно з документом, Державній фіскальній службі (ДФС) доручено забезпечити виготовлення до 25 червня 2018 року марок акцизного податку нового зразка, а також їх продаж у встановленому порядку.

Постановою також вносяться деякі зміни до положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів від 27 грудня 2010 року.

Зокрема, зразки марок розробляються Мінфіном разом з ДФС, МЕРТ, СБУ, МВС, Мін'юстом та затверджуються урядом. Марка для алкогольних напоїв, крім виноробної продукції (лікеро-горілчана продукція), вітчизняного виробництва проводиться в зеленій кольоровій гамі; алкогольних напоїв, які є виноробною продукцією вітчизняного виробництва – червоною; напоїв, крім виноробної продукції (лікеро-горілчана продукція), імпортного виробництва – фіолетовий; напоїв, які є виноробною продукцією імпортного виробництва – помаранчевої

Марка для тютюнових виробів вітчизняного виробництва з фільтром і без фільтра (цигарки) – в зеленій, для інших тютюнових виробів вітчизняного виробництва - помаранчевої, для тютюнових виробів імпортного виробництва з фільтром і без фільтра (цигарки) - синій, для інших тютюнових виробів імпортного виробництва - бордовою колірній гамі.

Згідно з повідомленням, постанова набирає чинності з дня його опублікування, крім підпунктів 2 і 3 пункту 1, пункту 3 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності з 1 липня 2018 року.

Нагадаємо, у державному бюджеті на 2018 року закладені 32,6 млрд гривень надходжень у Державний дорожній фонд від акцизів на паливо.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся