В Україні в липні зафіксована дефляція 0,1%

НовиниЕкономіка    08.08.2016 - 17:14
Фото: в Україні в липні зафіксована дефляція
Фото: в Україні в липні зафіксована дефляція

При цьому з початку року інфляція в Україні склала 4,8%

В Україні (без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції) в липні 2016 року була зафіксована дефляція 0,1% порівняно з дефляцією 0,2% в червні. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат).

Відзначається, що з початку року ціни на споживчому ринку зросли на 4,9%.

За даними Держстату, в липні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 0,9%. Найбільше (на 20,1%) подешевшали овочі. На 0,1-2,3% знизилися ціни на сало, рис, кисломолочну продукцію, масло, цукор, рибу та продукти з риби, молоко. У той же час на 0,7-3,9% подорожчали яйця, фрукти, продукти переробки зернових, м'ясо та м'ясопродукти, олія.


Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 2,5%, що головним чином пов'язане із подорожчанням тютюнових виробів на 3,7%.

Одяг і взуття подешевшали на 3,5%, зокрема, взуття - на 4,0%, одяг - на 3,3%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,7% відбулося в першу чергу за рахунок підвищення тарифів на гарячу воду в 1,6 рази.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,4% в основному зумовлено подорожчанням палива та мастил на 0,5%, перевезень автодорожнім транспортом - на 0,4%. Разом з тим на 0,6% подешевшали автомобілі.

Нагадаємо, в Україні в червні 2016 також була зафіксована дефляція.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся