Україні та Молдові залишилося демаркувати 3,1 км кордону

НовиниСуспільство    09.10.2014 - 18:03
Україні та Молдові залишилося демаркувати 3,1 км спільного кордону.

Україні та Молдові залишилося демаркувати 3,1 км спільного кордону. Про це йдеться в повідомленні прес-служби місії Європейського союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні.

"Значний прогрес був досягнутий в питанні демаркації кордону. Лише 3,1 км молдавсько-українського кордону ще не демаркирован, 2,8 км з яких є частиною центрального сегменту кордону", - йдеться в повідомленні.

Влітку, Молдова та Україна успішно завершили дванадцяту спільну операцію з контролю кордону Ольвія, яка була проведена у співпраці з місією ЄС. Під час операції було отримано близько 140 повідомлень про затримання, при цьому вартість вилучених товарів склала близько 1 млн євро.

"Починаючи з травня, був посилений контроль на Придністровському сегменті молдово-української кордону. Місія спостерігала за тим, щоб процедури контролю другої лінії були проведені у відповідності зі стандартами прав людини, прийнятими в Європейському Союзі", - зазначили в місії з прикордонної допомоги.

Зазначимо, місія Європейського союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні розпочала свою роботу в 2005 р. з метою просування передових європейських стандартів і норм у сфері прикордонного та митного контролю.

Нагадаємо, згідно з повідомленням Міністерства закордонних справ України, Україна і Молдова задоволені ходом демаркації спільного кордону.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top