ua ru

В Україні вже цього року можуть створити нове міністерство

В Україні вже цього року можуть створити нове міністерство Фото: Олександр Третьяков (tretiakov.org)

Голова комітету Ради у справах ветеранів розповів про плани щодо створення відповідного міністерства

В Україні вже в цьому році можуть створити Міністерство у справах ветеранів. Про це повідомив у Facebook голова комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО і людей з інвалідністю, нардеп від фракції "Блоку Петра Порошенка" Олександр Третьяков.

"Рішення про створення в Україні Міністерства у справах ветеранів, як очікується, буде прийнято вже в цьому році. Політична воля для його створення і забезпечення високого рівня турботи про ветеранів є", - повідомив Третьяков.

Він також зазначив, що міністерство краще забезпечить цільове використання коштів і одночасно контроль над їх витрачанням.

"Ветеран повинен мати можливість в одному місце отримати інформацію про свої права й отримати все, що йому належить. Законодавчо ветерани забезпечені добре. Але фактична реалізація цих прав - це зараз дуже довгий і складний шлях", - додав Третьяков.

Мы не были готовы к войне. Армию пришлось ставить на ноги ветеранам. За прошедшие три года появилась боеспособная армия,...

Опубліковано Oleksandr Tretiakov 29 червня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поліція затримала ветеранів АТО на агрофірмі в Кіровоградській області.