ua en ru

В Україні в 2018 році можуть відремонтувати близько 4-5 тис. км доріг держзначення, - Омелян

В Україні в 2018 році можуть відремонтувати близько 4-5 тис. км доріг держзначення, - Омелян Фото: Володимир Омелян (РБК-Україна)

У державному бюджеті на наступний рік закладено близько 40 млрд гривень на фінансування доріг

В Україні у 2018 році може бути відремонтовано близько 4-5 тис. км доріг державного значення. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає кореспондент РБК-Україна.

"Маючи бюджет 20 млрд гривень, ми зможемо відремонтувати близько 2 тис. км доріг державного значення. Я думаю, така ж цифра відремонтованих доріг місцевого значення. Тому, якщо в 2018 році ми отримаємо близько 40 млрд гривень, то ми повинні відремонтувати близько 4-5 тис. км доріг", - сказав він.

Омелян також зазначив, що у разі додаткового збільшення фінансування ремонту доріг до 100 млрд гривень в Україні можна буде об'єднати всі обласні центри якісними дорогами.

"У державному бюджеті на наступний рік закладено близько 40 млрд грн на фінансування доріг. Може, під час дискусій у парламенті ця сума буде збільшена, адже ми хотіли 100 млрд гривень в 2018 році. Тоді ми б об'єднали всі обласні центри якісними дорогами", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") отримало з державного бюджету лише половину коштів на ремонт доріг в 2017 році.