Україна завоювала першу медаль в сезоні з біатлону

Українська біатлоністка Юлія Джима завоювала срібну медаль в індивідуальній гонці на 15 км в італійському Антхольц-Антерсельві. Це перша для збірної України медаллю в нинішньому сезоні на етапі Кубка світу з біатлону.

Про це повідомляє biathlon.com.ua.

Вона чисто відпрацювала на всіх чотирьох вогневих рубежах, ставши єдиною біатлоністкою в гонці без штрафних кіл. Випередити Джиму зуміла лише Ліза Тереза Хаузер з Австрії, яка вийшла в нинішньому сезоні на якісно новий рівень. Бронзова нагорода у француженки Анаіс Шевальє-Буше.

Серед інших українських біатлоністок Олена Підгрушна зайняла 16 місце, Валентина Семеренко прийшла до фінішу 28. Участь в перегонах не брала Віта Семеренко, вона була заявлена під 78 номером, однак на старт не вийшла.

Завтра етап в Італії продовжиться чоловічий індивідуальною гонкою на 20 км.

Нагадаємо, минулого сезону українські біатлоністи завоювали срібні медалі в чоловічій естафеті на етапі Кубка світу в Нове-Мєсто в Чехії.