Україна посіла 88 місце в глобальному рейтингу якості життя

Україна посіла 88 місце в глобальному рейтингу якості життя
Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Перше місце в рейтингу посіла Норвегія, а Україна на 88-мій позиції

Україна посіла 88 місце в глобальному рейтингу якості життя, такого висновку дійшли автори оприлюдненого в п'ятницю, 14 вересня, глобального рейтингу індексу людського розвитку, складеного аналітиками Програми розвитку ООН (ПРООН). Про це повідомляє DW.

Зазначається, що згідно з даними рейтингу, перше місце посіла Норвегія, її індекс людського розвитку визначено на рівні 0,953. На другому місці опинилася Швейцарія з показником індексу людського розвитку в 0,944. Далі йдуть Австралія та Ірландія з 0,939 та 0,938 відповідно. На п'ятому місці - Німеччина. Рівень людського розвитку німців автори індексу класифікували як 0,936.

Також, до першої десятки країн потрапили Ісландія, Гонконг, Швеція, Сінгапур, Нідерланди. А з пострадянських країн найкращий показник у Естонії - 0,871. Західні сусіди України - Польща, Словаччина та Угорщина - посіли 33-тє, 38-ме та 45-те місця відповідно.

Крім того, автори індексу визначили рівень розвитку України, він склав - 0,751. Через такий показник Україна опинилася на 88-му місці у переліку з 189 країн. На останньому місці - Нігер.

Визначальними критеріями для авторів індексу є такі показники, як тривалість життя, рівень освіти та доходів громадян.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що паспорт громадянина України піднявся на 24 місце в рейтингу паспортів Global Passport Power Rank 2018. За даними рейтингу, український паспорт гарантує безвізові поїздки до 90 країн

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся