Україна піднялася на 24 місце в рейтингу паспортів

Україна піднялася на 24 місце в рейтингу паспортів
Ілюстративне фото (dpsu.gov.ua)

За рік український паспорт піднявся на 6 позицій

Паспорт громадянина України піднявся на 24 місце в рейтингу паспортів Global Passport Power Rank 2018. Відповідний рейтинг опубліковано на сайті passportindex.org.

За даними рейтингу, український паспорт гарантує безвізові поїздки до 90 країн. Крім того, в 41 країні громадянин України може отримати візу по прибуттю, для відвідин ще 67 країн потрібно оформляти візу заздалегідь. Серед країн, для відвідування яких українцям досі потрібна віза, - Японія, США, Великобританія, Ірландія і Китай.

Перше місце в Global Passport Power Rank 2018 зайняв сінгапурський паспорт. Його власникам відкрито безвізовий доступ до 127 країн.

Нагадаємо, минулого року з моменту введення безвізового режиму з Європейським союзом паспорт України посів 30 місце в глобальному рейтингу впливовості.

У серпні стало відомо, що Україна серед країн колишнього СРСР знаходиться на 4 місці в рейтингу безвізу за версією IATA. Україна серед країн колишнього СРСР випередила всіх, крім членів Євросоюзу - паспорта Латвії та Литви дають можливість відвідати без оформлення віз 179 країн, а Естонії - 178.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся