Україна посіла 8 місце в медальному заліку ЧЄ з літніх видів спорту

Україна посіла 8 місце в медальному заліку ЧЄ з літніх видів спорту Фото: Ольга Ляхова, Наталія Прищепа та Ганна Рижикова (twitter.com/OlympicUA)

Наші спортсмени завоювали 8 золотих, 13 срібних і 5 бронзових нагород

Збірна України посіла 8 місце в медальному заліку на першому чемпіонаті Європи з літніх видів спорту, який проходив з 2 по 12 серпня у Великій Британії та Німеччині. Про це повідомляється на офіційному сайті змагань.

Українські спортсмени завоювали 26 нагород, з яких 8 золотих, 13 срібних і 5 бронзових.

Турнір в Глазго і Берліні став першим мультиспортивним чемпіонатом Європи, який відтепер буде проводитися раз на чотири роки. На турнірі розігруються нагороди в семи видах спорту - легкій атлетиці, водних видах, велоспорті, спортивній гімнастиці, веслуванні, гольфі та тріатлоні.