Україна зайняла 50-е місце в рейтингу людського капіталу Світового банку

Ілюстративне фото (УНІАН)
Ілюстративне фото (УНІАН)

Результат України трохи вищий, ніж в середньому по світу

Україна зайняла 50-е місце з 157 у новому рейтингу Світового банку Human Capital Index. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на доповідь СБ.

У першу десятку увійшли такі країни, як Сінгапур, Корея, Японія, Гонконг, Фінляндія, Ірландія, Австралія, Швеція, Нідерланди та Канада.

Україна набрала 0,65 бали з максимальних 1, що трохи вище, ніж у середньому по світу (0,57%).

Україна зайняла 50-е місце в рейтингу людського капіталу Світового банку

worldbank.org

Група Світового банку оголосила про проект "Людський капітал" у 2017 році. Перша доповідь був представлений 11 жовтня 2018 року під час щорічних зборів МВФ і СБ в Індонезії.

Індекс людського капіталу - це частина Human Capital Project. Він оцінює майбутній обсяг людського ресурсу (знань, навичок і здоров'я), які народжені сьогодні діти будуть мати до моменту досягнення 18-річного віку. Індекс включає такі дані, як дитяча смертність, кількість років навчання і його результати.

Нагадаємо, в 2018 році Україна піднялася на 15 позицій, посівши 134-е місце в щорічному Рейтингу економічних свобод, який склав Fraser Institute. Україна знаходиться у групі економічно невільних країн поряд з такими державами, як Пакистан, Бенін, Мавританія та Гвінея.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся