Україна виступає за зміцнення режиму ядерного нерозповсюдження

Україна виступає за зміцнення режиму ядерного нерозповсюдження. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко під час зустрічі з виконавчим секретарем Підготовчої комісії Організації Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ПК ОДВЗЯВ) доктором Лассіна Зербо, передає прес-служба віце-прем'єра.

"Україна завжди була і залишається активним учасником процесів зміцнення режиму ядерного нерозповсюдження", - зазначив Грищенко. У цьому зв'язку сторони висловили надію на приєднання до Договору інших країн в найближчому майбутньому.

В ході зустрічі Зербо підкреслив, що здійснення ним одного з перших візитів на новій посаді в Україну символізує важливу роль і місце країни в глобальних зусиллях по досягненню цілей ядерного роззброєння та нерозповсюдження: "ваш приклад повинні наслідувати інші держави, оскільки Україна відіграє значну роль у сприянні зміцненню глобальної безпеки та миру".

Нагадаємо, раніше Зербо заявив, що Україна повинна посприяти ратифікації договору про відмову від ядерних випробувань і переконати в цьому ті вісім країн, які досі не мають наміру відмовлятися від ядерної зброї.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся