ru ua

Україна виставила на торги заарештований за борги російський суховантаж

Україна виставила на торги заарештований за борги російський суховантаж Фото: російський суховантаж продають за борги перед Україною (fleetphoto.ru)

Стартова ціна лота становить понад 12,5 млн гривень

Україна виставила на торги заарештований за борги російський суховантаж "Сибірський 2112". Про це свідчать дані Системи електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ).

"Стартова ціна судна становить понад 12,5 млн гривень ", - йдеться в описі лота. Аукціон призначено на 21 серпня.

Сибірський 2112 - сухогрузный теплохід був побудований в 1981 році у Фінляндії, зареєстрований у Таганрозі, власник - російська компанія "Донречфлот". В даний час судно знаходиться на ремонті в порту "Чорноморськ" (колишній Іллічівськ-ред.) у відстої.

Україна виставила на торги заарештований за борги російський суховантаж

Фото: Україна продає російський суховантаж

За висновком експерта, без проходження технічного огляду і отримання класифікаційного свідоцтва вихід судна в море заборонений.

Згідно інформації про судно, воно є арештованим майном боржника. Арешт був накладений на підставі постанови Іллічівського відділу виконавчої служби управління юстиції Мін'юсту в Одеській області 1 червня 2016 року.

Україна виставила на торги заарештований за борги російський суховантаж

Фото: судно продається за борги

Нагадаємо, згідно з даними системи електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) два російські танкери "Ніагара" та "Борислав" були виставлені на продаж.