В Україні виставлені на продаж російські танки

В Україні виставлені на продаж російські танки
Фото: аукціон (loda.gov.ua)

Танкери продають за борги

У відповідності з даними систем електронних торгів з арештованим майном (СЕТАМ) два російських танкера "Ніагара" і "Борислав" були виставлені на продаж. Про це повідомляє "Центр транспортних технологій".

Відзначається, що танки раніше належали ТОВ "Волго-Донське судове агентство" (Волгоград, Росія), яке збанкрутіло і його майно викупляється за борги.

Вказано, що компанія заборгувала 40,09 тис. доларів (1,047 млн ​​гривень) стамбульській CYE PETROL TIC LTD STI в якості компенсації по сплаті судового збору.

Повідомляється, що в рамках виконання рішення господарського суду Херсонської області від 10 травня 2016 року по справі №923 / 303/16 в серпні та листопаді того ж року складені описи та арештовані зазначені два танкера.

Відповідно до повідомлення, дата проведення аукціону - 31 липня 2017 року.

Відзначимо, танкер-хімовоз "Ніагара" має довжину 103 метра і ширину 14 метрів. Осадка у суді складає 3,7 метра, висота борту - 6,14 метро, ​​а дедвейт - 4035 тонн. Танкер-нафтовоз "Борислав" у довжину досягає 77,5 метрів, ширина - 14,3 метра, має висоту борту - 6,5 метра і осадка - 5,41 метра, дедвейт становить 3197 тонн.

Нагадаємо, у квітні Військово-морські сили Лівії захопили два судна, які підозрюються у контрабандному вивозі нафти з країни, одне з яких - танкер "Рута" під прапором України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся