Україна вводить антидемпінгове мито на російський шоколад

Субота 20 травня 2017 12:17
Україна вводить антидемпінгове мито на російський шоколад
Фото: Україна застосовує антидемпінгове мито на шоколад з Росії

В Україні встановили, що імпорт шоколаду з РФ негативно позначився на українських кондитерах

Україна вводить антидемпінгове мито щодо шоколадних виробів з Російської Федерації терміном на п'ять років. Відповідне рішення прийняла міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі, документ оприлюднено в газеті "Урядовий кур'єр".

Повідомляється, що ставка антидемпінгового мита складе 31,33%, а рішення набирає чинності через 30 днів після опублікування.

Повідомляється, що міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі встановила, що протягом 2013-2015 років існував демпінговий імпорт шоколаду і шоколадних виробів з Росії, який погіршив економічні показники українських кондитерів. Зокрема, обсяги виробництва шоколадних виробів скоротилися на 7,63%, а продажі на внутрішньому ринку - на 20,85%.

У той же час рентабельність реалізації шоколаду в Україні знизилася на 26,42%, а також скоротилося використання виробничих потужностей на 6,07%. У підсумку практично на чверть зросли запаси продукції на складах, і на 11% скоротилося працівників, які були задіяні у виробництві шоколаду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні виробництво шоколаду в березні зросло на 4,4%.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся