ru ua

Україна вперше починає співпрацю з Малайзією

Україна вперше починає співпрацю з Малайзією Фото: Малайзія (PixabayRonnyK)

В рамках візиту були проведені зустрічі з Департаментом ветеринарної служби, Центром ісламу і Службою на кордоні

Сьогодні, 27 листопада, за сприяння посольства України в Малайзії вперше відбулася офіційна зустріч між компетентними органами України і Малайзії. Про це повідомляє "Урядовий портал".

Повідомляється, що в рамках візиту були проведені зустрічі з DVS (Департамент ветеринарної служби), JAKIM (Центр ісламу) і MAQIS (Служба на кордоні).

У ході зустрічей були обговорені процедури сертифікації українських центрів за стандартом халяль, процедури визнання України для експорту продукції, кроки для схвалення українських експортних потужностей, а також правила перевірки на кордоні тощо.

Відзначимо, що ряд українських підприємств з виробництва молочних продуктів та м'яса птиці вже направили відповідні заявки на розгляд компетентними органами Малайзії. Після завершення оцінки буде узгоджуватися питання проведення інспекційного візиту в Україну з метою оцінки системи контролю безпеки харчових продуктів і дотримання стандартів халяль.

Нагадаємо, на початку липня повідомлялося, що Україна розширить співпрацю з Туреччиною, а також почне партнерство в області досліджень Антарктики з Китаєм і Малайзією.