ua en ru

Україна в 2014 р. на 10% зменшить закупівлю російського газу, - Бойко

Україна в 2014 р. на 10% зменшить закупівлю російського газу. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко в ефірі програми "Шустер Live" на телеканалі "Інтер".

Україна в 2014 р. на 10% зменшить закупівлю російського газу. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко (на фото) в ефірі програми "Шустер Live" на телеканалі "Інтер".

"Жодного натяку немає, що ми будемо збільшувати закупівлю газу. Більше того, наступного року ми ще на 10 відсотків зменшимо закупівлю газу з єдиної причини - ми почали видобувати більше власного газу ", - сказав Бойко.

"Ми дійсно за три роки зменшили закупівлю російського газу на 25 відсотків. І ми прямо сказали нашим партнерам, що ми будемо цю лінію продовжувати", - додав він.

Нагадаємо, що в ході шостого засідання Українсько-Російської міждержавної комісії, Президент РФ Володимир Путин заявив про готовність ВАТ "Газпром" продавати Україні газ за ціною в 268,5 дол. за 1 тис. куб. м. Це передбачено підписаним доповненням до довгострокового газового контракту. Путін зазначив, що російська сторона вважає досягнуті домовленості тимчасовим рішенням: "Довгострокові домовленості мають бути досягнуті". Також він додав, що це стосується постачань газу в Україну, так і забезпечення транспортування російського газу в Європу.

Тоді ж Президент РФ зазначив, що раніше ціна на газ для України складала близько 400 дол. за 1 тис. куб. м.