Україна піднялася на 4 позиції в рейтингу найкращих країн світу

Україна піднялася на 4 позиції в рейтингу найкращих країн світу
Фото: українці (РБК-Україна)

Україна з показником 8 320 доларів ВВП на душу населення зайняла 69 місце

Україна поліпшила свої позиції у рейтингу найкращих країн світу, піднявшись на 69 місце в рейтингу американського журналу US News & World Report. Оновлений рейтинг опубліковано на сайті US News.

Згідно з рейтингом, за рік Україна з показником 8 320 доларів ВВП на душу населення піднялася на чотири позиції та посіла 69 місце в списку кращих країн світу. Зазначимо, країни оцінювали за рівнем життя, впливом на світовій арені, темпами зростання економіки, культурним впливом, відкритістю для бізнесу, турботі про населення та захистом прав. Найвищим показником України стали сила і вплив на світовій арені - 33 місце.

Всього журнал оцінює 80 країн, а кращою за версією US News & World Report стала Швейцарія, далі йдуть Канада та Німеччина. До першої десятки також увійшли Британія, Японія, Швеція, Австралія, США, Франція і Нідерланди. Замикають рейтинг Сербія, Ангола та Алжир.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна планує увійти до топ-40 рейтингу Doing Business. Даний рейтинг оцінює простоту здійснення підприємницької діяльності на основі 11 індикаторів в 189 країнах світу.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся