Україна стала асоційованим учасником програми ЄС "Горизонт-2020"

П'ятниця 20 березня 2015 11:45

Україна стала учасником рамкової програми Європейського союзу з досліджень та інновацій "Горизонт 2020", загальний фонд якої становить 80 млрд євро. Угода про приєднання України до проекту підписав сьогодні міністром освіти і науки України Сергій Квіт та представники ЄС, передає кореспондент РБК-Україна.

"Підписання цієї угоди - це важливий крок до європейської інтеграції України. Це саме те, чого домагалася наша Революція гідності. Це дуже важливо для нашої країни", - заявив Квіт.

Загальна сума визначеного для України внеску за участь в програмі складає 35,5 млн євро, однак ЄС запропонував Україні знижку в 95%, враховуючи складну фінансово-економічну ситуацію в країні.

"Горизонт 2020" - грантова програма ЄС, яка фінансує наукові дослідження.

"Українські вчені з університетів і науково-дослідних інститутів будуть мати доступ до великих ресурсів, їх заявки будуть конкурувати з усіма грантовими заявками європейських країн", - зазначив глава Міносвіти.

Нагадаємо, Україна до літа отримає грант ЄС на промокампанію громадського телебачення.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся