Україна зможе повністю забезпечити себе газом власного видобутку до 2020, - Гройсман

Україна зможе повністю забезпечити себе газом власного видобутку до 2020, - Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

Для України дуже важливо використовувати власний газ, а не імпортувати його

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман переконаний, що завдання вийти на повне забезпечення України природним газом власного видобутку до 2020 року буде виконане. Про це він заявив під час урочистих зборів колективу Газопромислового управління "Шебелинкагазвидобування" з нагоди 60-річчя створення підприємства, повідомляє "Урядовий портал".

"Ми будемо боротися за те, щоб ви були незалежними, сильними, міцними. Я глибоко вірю у те, що амбітне завдання до 2020 року вийти на повністю 100% забезпечення природним газом власного видобутку, ми це завдання зможемо виконати", - заявив Гройсман.

Він також підкреслив, що для України дуже важливо не імпортувати газ, а використовувати власний газ.

"Для України дуже важливо не імпортувати газ, а використовувати власний газ. Він у нас є. Але для того треба було прибрати низку корупційних схем, які були у ціноутворенні, потрібно було дати можливість державному підприємству "Укргазвидобування" можливість розвиватися, модернізуватися. І сьогодні ми з вами, напевно, розпочинаємо нову історію наступних десятиріч, коли вашими руками, вашим розумом, вашою працею Україна стане енергонезалежною державою", - заявив Гройсман.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман дав старт бурінню нової свердловини на Шебелинському газоконденсатному родовищі в Харківській області.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся