Україна - Словенія: онлайн-трансляція матчу Євро-2016

Україна - Словенія: онлайн-трансляція матчу Євро-2016 Фото: Україна - Словенія

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Україна - Словенія. Команда Фоменко в першому матчі плей-офф чемпіонату Європи прийме збірну Словенії. Дивитися матч Україна - Словенія можна на каналі "Україна", а онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна в 18:30.

14 листопада, 19:00
Львів, "Арена-Львів"
Україна - Словенія, 2:0
Гол: Ярмоленко, 22, Селезньов, 54
Україна: Пятов, Хачеріді, Шевчук, Федецький, Ракийкий, Коноплянка, Сидорчук, Рибалка, Гармаш, Ярмоленко, Селезньов
Словенія: Ханданович, Бречко, Цесар, Іліч, Иокич, Куртич, Бірса, Кампл, Крхін, Ілічіч, Новакович

Фінальний свисток!

90 хв. Замість Новаковича з'явився Любіянкіч, а Ярмоленко змінює Караваєв.

Україна - Словенія: онлайн-трансляція матчу Євро-201684 хв. Ракицький звалив на газон Пічника.

Україна - Словенія: онлайн-трансляція матчу Євро-201683 хв. Кравець з'явився замість Селезньова.

Україна - Словенія: онлайн-трансляція матчу Євро-201680 хв. Замість Гармаша виходить Малиновський.

Україна - Словенія: онлайн-трансляція матчу Євро-201672 хв. Пічник виходить замість Бірси.

69 хв. Провал у захисті Словенії дозволив Селезньову вийти один на один, але Женя пробив у штангу!

Україна - Словенія: онлайн-трансляція матчу Євро-201663 хв. Безьяк вийшов замість Ілічіча.

58 хв. Ханданович! Як він потягнув удар Гармаша головою?! Чудова контратака нашої комнади!

Україна - Словенія: онлайн-трансляція матчу Євро-201654 хв. ГООООЛ!!! СЕЛЕЗНЬОВ!!! Після прострілу зліва від Федецького точно замкнув Селезньов!

50 хв. Куртич б'є здалеку - м'яч летить дуже мимо воріт.

Другий тайм

Перерва

Україна - Словенія: онлайн-трансляція матчу Євро-201643 хв. Крхін грубо грає проти Селезньова.

40 хв. Ракицький шикарно розібрався в випадом Новаковича, вибивши у того м'яч в нашій штрафній.

Україна - Словенія: онлайн-трансляція матчу Євро-201635 хв. Хачеріді і Новакович мало не побилися в центрі поля.

35 хв. Рибалка класно проби здалеку, але Ханданович дістав удар динамівця!

27 хв. Иличичу дали пробити з лінії штрафного, але він, на наше щастя, пробив вище воріт.

Україна - Словенія: онлайн-трансляція матчу Євро-201622 хв. ГОЛ!!! ЯРМОЛЕНКО!!! Подача зліва і Андрій, впевнено розібравшись із захисниками, точно б'є низом!

Україна - Словенія: онлайн-трансляція матчу Євро-201619 хв. Селезньов грубо виборов м'яч у центрі поля.

16 хв. Федецький пробив здалеку - м'яч від ноги захисника пролетів мимо воріт.

9 хв. Ханданович кулаками відбив небезпечну подачу Коноплянки з кутового.

2 хв. Хороший простріл від Шевчука - Ярмоленко трохи не дістав до м'яча.

Починається матч

Увага всього світу зараз прикутий до жахливих подій в Парижі, де в п'ятницю сталася серія терактів. Не обійдуть ці події і сьогоднішній матч у Львові. Команди будуть грати в траурних пов'язках в пам'ять про жертви терактів.

Про важливість цього поєдинку говорити зайвого не хочеться. Перший домашній матч плей-офф чемпіонату Європи. Перед початком відбору турніру, коли стало відомо, що три команди проб'ються у Францію, багато говорили, що Україні забезпечено місце на Євро-2016. Але українці посіли третє місце у своїй групі, поступившись Іспанії та Словаччини, і мають всі шанси пропустити вперед Словенії.

Словенська команда є дуже міцним колективом. Сречко Катанець прищепив своїй команді впевнену гру в обороні, яка сковує атаки практично будь-якого суперника. При цьому, словенцям вдається впевнено виходити в атаку, забиваючи практично в кожному матчі. Варто нагадувати, що українцям важко даються ігри з відносно рівними суперниками, який вміє не давати простору нашим флангах?

Тим не менш, в України є ніж змусити нервувати Катанеца. Коноплянка приїхав в збірну у відмінній формі. Думається, після новини, що ним цікавиться "Реал", Женя заграє ще активніше. Ярмоленко має проти такого суперника, як Словенія, здатися хороший футбол. Нехай не зможе зіграти Ротань, в центрі гравців у нас більш-менш достатньо.

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко:

"Всі хлопці чудово розуміють важливість майбутніх поєдинків, так що не думаю, що вони можуть дозволити емоціям взяти гору. Тому думаю, що в цьому плані все буде нормально. На питання про те, чи задоволений я чи ні, я зможу відповісти тільки після того, як матчі зі Словенією відбудуться. Поки ж можна говорити одне: хлопці вже мають досвід таких стикових поєдинків. Адже матчі з Францією були зовсім недавно. Думаю, що хлопці повинні скористатися цим досвідом".

Головний тренер збірної Словенії Сречко Катанець:

"По-перше, наш суперник пропустив всього чотири м'ячі. По-друге, жодного разу не вразив ворота прямих конкурентів - команд Іспанії та Словаччини. Що говорить не тільки про сильних, але й слабких сторонах колективу. В цілому ж, збірна України дуже компактна, сильна і добре технічно підкована команда. Особливо відзначив би фланги, де прекрасно проявляють себе Ярмоленко і Коноплянка".